.

.

PAN-100G-QSFP28-ER4-Co-PALO ALTO компатибилен 100GBASE-ER4 QSFP28 Transceiver

PAN-100G-QSFP28-ER4-Co-PALO ALTO компатибилен 100GBASE-ER4 QSFP28 Transceiver

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Тип на форма : QSFP28 Бранова должина : 1310nm. Конектор : LC дуплекс. Тип на кабел : SMF. Максимално растојание од кабел : 40 км. Тип на форма : QSFP28. Бранова должина : 1310nm. Конектор : LC дуплекс. Тип на кабел : SMF. Максимално растојание од кабел : 40 км.

Други карактеристики

Најдобри понуди