.

.

X-Dree Computer Pots Case Case Aluminum Aluminum knurled палецот завртки M3x12mm 10pcs (Caja de la computdora компјутер aleación de aluminio moleteada tornillos de pulgar azul Real M3x12mm 10 Unids

X-Dree Computer Pots Case Case Aluminum Aluminum knurled палецот завртки M3x12mm 10pcs (Caja de la computdora компјутер aleación de aluminio

DEN 1028.80

Количина на стоки
Тековен

Големина на низата : M3 x 12mm/0,12 "x 0,47" (D*L); Вкупна должина : 22мм/0,87 " Тежина : 28g; Име на производот : завртка за палец. Материјал : алуминиум легура; Содржина на пакет : 10 парчиња X завртка за палец. , Завртки за орангетхум што се прикачуваат на панелите со мијалник за задржување (не е вклучено), останувајќи на место дури и кога не се затегнати. Тие имаат лесна зафатна глава што овозможува едноставна инсталација со рака, исто како и конвенционалните завртки за палецот. Големата завртка за палецот има Екстра голема глава со директно згрчена површина за дополнителен зафат за рачно прилагодување. Овие завртки за изработени палецот обезбедуваат брза инсталација за обезбедување на случаи и лесно можат да се затегнат со рака без многу сила. Може да се користи за компјутерски компјутер. Computadora PC aleación de aluminio moleteada tornillos de pulgar azul real m3x12mm 10 unidstamaño de rosca : m3 x 12mm / 0.

Други карактеристики

Најдобри понуди