.

.

Crosley CT101A-Gy Portable Bluetooth Cassette Player со AM/FM радио, сива

Crosley CT101A-Gy Portable Bluetooth Cassette Player со AM/FM радио, сива

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Репродуцирајте ленти со касети или поврзете се со Bluetooth и пренесувајте ја дигиталната музика на вашиот телефон преку звучниците Слушајте го радио AM/FM и добијте ги сите ваши локални станици со проширување на антената. Вграден микрофон и функција за снимање ви овозможуваат да креирате и персонализирате свои ленти за мешавина. Слушајте дома со моќност на AC, или користете ја изборната моќност на батеријата и зграпчете ја рачката за да го земете овој плеер за ленти во движење (користи 4 батерии од 4 Ц; не е вклучено). приклучок за слушалки за приватно слушање. Тип на извор на енергија : кабел електричен. CT101 Преносен плеер за касети со Bluetooth. CT101 Преносен плеер за касети со Bluetooth.

Други карактеристики

Најдобри понуди