.

.

Шрафцигер 22 пар

Шрафцигер 22 пар

DEN 836.96

Количина на стоки
Тековен

Пакетот вклучува : 22pcs во 1 шрафцигер постави магнетни : да, со магнетна функција : склучување на шрафцигер за шрафцигер : y-тип Hex torx phillips slotted T5 T6 T15 T15 T25 T25 T30 WINDOWADMINACCOUNTID = 234085294. Тип на глава на завртка : Позидрив, хексадецимален, y-тип, токс, слотен, Филипс. Број на модел : KS-80622. Карактеристики : Мултифункционални, мини, докажани од експлозија, разочарувачки. Тип : Сет на шрафцигер. Пакетот вклучува : 22pcs во 1 шрафцигер постави магнетни : да, со магнетна функција : склучување на шрафцигер за шрафцигер : y-тип Hex torx phillips slotted T5 T6 T15 T15 T25 T25 T30 WINDOW.ADMINACCOUNTID = 234085294. Тип на глава на завртка : Позидрив, хексадецимален, y-тип, токс, слотен, Филипс. Број на модел : KS-80622. Карактеристики : Мултифункционални, мини, докажани од експлозија, разочарувачки. Тип : Сет на шрафцигер. 22pc во 1 шрафцигер за шрафцирање T5 T6 T1 Склопени T5 T6 T6 T15 T15 T20 T25 T30 Спецификации на предметите : Завртки Тип на глава : Occus, Hex, Y-Type, Occus, Slotted, Occus Model Број : KS-80622 FEATURES : Мултифункционално, мини, експлозија-докажано, Dismountable Type : Settis Setis Cure Stive : Yes Magnetic : Сега рачка или не : Големина на главата на главата : T30, T5, T6, T10, T20, T25, T15 Material : Chrome-Vanadium Steel Package : 20-29pcstype : 22pcs во 1 шрафцигер сетстал : Ratchet Screwdriverfumntic -тип.

Други карактеристики

Најдобри понуди