.

.

Рамката за слика на боксер ги држи вашите омилени 2,5 на 3,5 инчи Фотографија, рачно насликана реална боја боксер штанд 6 инчи високи држејќи убаво изработена рамка, ун

Рамката за слика на боксер ги држи вашите омилени 2,5 на 3,5 инчи Фотографија, рачно насликана реална боја боксер штанд 6 инчи високи држејќи

DEN 179.68

Количина на стоки
Тековен

Уникатен стил на рамка Рачно насликана. Одлично за loversубителите на боксерите. Уникатен стил на рамка. Рачно насликана. Одлично за loversубителите на боксерите. Објавувајќи го најдобриот подарок за оваа година за loversубителите на боксерите насекаде! Оваа уникатна рамка за слики е висока 6 инчи, држејќи фотографија од 2,5 x 3,5 инчи од вашиот омилен крзнен пријател. Можете лесно да ја персонализирате рамката за да му дадете дополнителен посебен допир. Личноста на секој боксер е навистина заробена во уникатниот дизајн. Оваа рамка со рачно насликана рамка со сложени детали е совршено место за ставање на вашата омилена слика. Оваа рамка се одликува со боксер што ја гушка надворешната страна од рамката со задните шепи на нозете како табела за да ја задржи, но исто така е подобрена со штанд на задниот дел за дополнителна безбедност. Не барајте повеќе за совршен подарок за тој lубител на миленичиња што го имавте на ум затоа што оваа рамка е сигурно да го разубави секој што ќе ја види! Тоа е едноставен, но сепак приврзан подарок за осветлување на секоја просторија во вашиот дом или канцеларија.

Други карактеристики

Најдобри понуди