.

.

Bosch GSA18V-083B 18 V Компактен возвратен алатка за пила со батерија од 2,0 AH

Bosch GSA18V-083B 18 V Компактен возвратен алатка за пила со батерија од 2,0 AH

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Лесен дизајн - тежи само 4,4 фунти (Гола алатка) за лесна надземна работа. Компактен дизајн-кратка должина од 15-3/4-инчи за употреба во многу тесни работни простори. Компатибилен со сите алатки и полначи со литиум-јон со 18 волти. Уникатен дизајн на ладно пакување : Специјалното спроводливо куќиште и ребра за топлина влече топлина од внатрешноста на батеријата, одржувајќи ја батеријата поладна. Лесен дизајн - тежи само 4,4 фунти. (Гола алатка) за лесна надземна работа. Компактен дизајн-кратка должина од 15-3/4-инчи за употреба во многу тесни работни простори. Компатибилен со сите алатки и полначи со литиум-јон со 18 волти. Уникатен дизајн на ладно пакување : Специјалното спроводливо куќиште и ребра за топлина влече топлина од внатрешноста на батеријата, одржувајќи ја батеријата поладна. Шалата за реципроцитет на Bosch GSA18 V-083 B 18-волти е изградена за лесно да се движи низ тешки задачи во тесни простори каде што другите пили за реципроцитет не можат да се вклопат.

Други карактеристики

Најдобри понуди