.

.

Лажици за сладолед од хемотон 4 парчиња лажици за Ноќта на вештерките од тиква дух кафе лажица лажици лажички лажички вечера мешање мешавини лажици за забава за Ноќ

Лажици за сладолед од хемотон 4 парчиња лажици за Ноќта на вештерките од тиква дух кафе лажица лажици лажички лажички вечера

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Материјалот од не'рѓосувачки челик е издржлив, отпорен на корозија, не е лесен за 'рѓа Широко користени, погодни за најразлични пијалоци и колачи, јадење лубеница, копање снежни топки, итн. Тие се најдобриот натпревар за попладневниот чај и суштинска алатка за забави и собири. Разумен дизајн, интегрирано обликување, удобна рачка. Лажиците со мазна површина се и не ја повредуваат устата. Материјалот од не'рѓосувачки челик е издржлив, отпорен на корозија, не е лесен за 'рѓа. Широко користени, погодни за најразлични пијалоци и колачи, јадење лубеница, копање снежни топки, итн. Тие се најдобриот натпревар за попладневниот чај и суштинска алатка за забави и собири. Разумен дизајн, интегрирано обликување, удобна рачка. Лажиците со мазна површина се и не ја повредуваат устата.

Други карактеристики

Најдобри понуди