.

.

Хилман Група 5559 Лим Завртка, 10 Х 3/4-Инчен

Хилман Група 5559 Лим Завртка, 10 Х 3/4-Инчен

DEN 46.08

Количина на стоки
Тековен

Високо разноврсна, која се користи во дрво, фиберглас и метал, исто така наречени завртки за самопреслушување Остар зашилен крај и остар конец за продорен лим. Рамни И Овални Глави се најчестиот тип на глава за дрво. Димензија на производот : 0.

Други карактеристики

Најдобри понуди