.

.

РАЗЗУМ ГОЛЕМО прилагодлива облека, закачалка за фустани Трајни и силни закачалки кои не се лизгаат, за облека, палто, кошула, закачалки за плакари идеални идеални

РАЗЗУМ ГОЛЕМО прилагодлива облека, закачалка за фустани Трајни и силни закачалки кои не се лизгаат, за облека, палто, кошула,

DEN 1695.84

Количина на стоки
Тековен

Не-лизгање : рамената против лизгање со забележана помош спречи да се лизне облеката Хуманизиран дизајн : дизајниран според ергономијата, не е лесно да се раскине јаката, природните суровини се поздрави. Безбедност : Детската закачалка користи еколошки PP материјал, кој е издржлив, безбеден и без вкус, не содржи флуоресцентно средство за белење и ќе го придружува здравиот раст на вашите деца. Повеќенаменски дизајн : Погодно е за врвови, панталони, фустани, крпи, здолништа и бебешки, итн. Квалитетна услуга : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние сме многу среќни што ви даваме најдобра услуга!. Не-лизгање : рамената против лизгање со забележана помош спречи да се лизне облеката. Хуманизиран дизајн : дизајниран според ергономијата, не е лесно да се раскине јаката, природните суровини се поздрави. Безбедност : Детската закачалка користи еколошки PP материјал, кој е издржлив, безбеден и без вкус, не содржи флуоресцентно средство за белење и ќе го придружува здравиот раст на вашите деца. Повеќенаменски дизајн : Погодно е за врвови, панталони, фустани, крпи, здолништа и бебешки, итн. Квалитетна услуга : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние сме многу среќни што ви даваме најдобра услуга!. Детските закачалки пластични закачалки домашни пластични закачалки Карактеристики : дизајн против лизгање : дизајн против лизгање е усвоен за рамото и хоризонталната положба за ефикасно спречување на облеката да падне и да ја заштити облеката со грижа за врвот на шупливата дизајн : уникатен шуплив дизајн на Врвот на закачалката, редење облека, заштеда на простор за плакари, мир на умот и издржливост Дизајн на исцрпеност на панталони : Две големини на дизајнирање на закачалка од панталони внатре и надвор, може да се емитуваат големи панталони и мали панталони, ветровито концепт на дизајн на внатрешна кука, уредно виси Карактеристики на панталони : Име : Детска облека што може да се повлече од облеката Материјал : Пластична боја : Edge Blue, All Blue, Edge Pink, All Pink Size : 29-37cm x 18cm Белешка : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди