.

.

Kiera Grace Kieragrace KG Maine Floating Solices-Gallant, 12 , 16, 24 , сет од 3 wallидни организација, средно сиво

Kiera Grace Kieragrace KG Maine Floating Solices-Gallant, 12 , 16, 24 , сет од 3 wallидни организација, средно сиво

DEN 1181.44

Количина на стоки
Тековен

Мерење и капацитет на тежина : Малата лебдечка полица мери 24 "l x 5" w x 1,5 "h и држи до 5 килограми, медиумот мери 16" l x 5 "w x 1,5" h и држи до 8 килограми и Големиот мерки 12 "L x 5" W x 1,5 "H во димензии и има до 10 килограми Материјал : Полиците со лебдечки wallидови се изработени од висококвалитетна, издржлива фиберборд со средна густина (MDF) што обезбедува стабилност. Потпирајте се полицата за да ги чувате вашите предмети безбедни и звучни, со визуелно пријатна завршница. Дизајн : Секоја лебдечка полица има елегантен, минималистички дизајн кој не само што ќе биде функционално парче, туку ќе го донесе вашиот домашен декор на следното ниво. Подготвени за виси : Вклучен е безбеден хардвер за монтирање, оваа лебдечка полица може да се собере со леснотија. Компонентите ќе ви помогнат да ја имате вашата полица во ниеден момент. Прикажи : Поставете декоративни парчиња, чувари, накит, награди, книги на функционална модерна лебдечка полица. Подигнете го вашиот декор. Подигнете го вашиот украс и пополнете простор над биро, камин, влез или помеѓу прозорците. Мерење и капацитет на тежина : Малата лебдечка полица мери 24 "L x 5" W x 1.5 "H и држи до 5 килограми, средниот мерки 16" l X 5 "W x 1,5" H и има до 8 килограми, а големиот мери 12 "L x 5" W x 1,5 "H во димензии и држи до 10 килограми. Материјал : Полиците со лебдечки wallидови се изработени од висококвалитетна, трајна фиберборд со средна густина (MDF) што обезбедува стабилност. Потпрете се на полицата за да ги чувате вашите предмети безбедни и звучни, со визуелно пријатна завршница. Дизајн : Секоја лебдечка полица има елегантен, минималистички дизајн кој не само што ќе биде функционално парче, туку ќе го донесе вашиот декор на домот на следното ниво. Подготвени за виси : Со вклучен безбеден хардвер за монтирање, оваа лебдечка полица може да се собере со леснотија.

Други карактеристики

Најдобри понуди