.

.

Пловечки полици за спална соба, полици за wallиден декор, сет од 3 црни декоративни wallидни полици за дневна соба кујна складирање, метална полица за прикажување за дне

Пловечки полици за спална соба, полици за wallиден декор, сет од 3 црни декоративни wallидни полици за дневна соба кујна складирање, метална

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Лебдечки полици за спална соба, полици за wallидни декор, wallидни полици за дневна соба кујна складирање, wallид монтирани рустикални пловечки дрвени плочи, мали полици за просторија за перење бања Функционално-благодарам на неговиот магичен лебдечки дизајн, можете преферирано да ги искористите целосните зона за емајли и здодевна зона, ова не е само едноставна wallидна полица, туку и практични полици за книги, полици за бања, полици во кујната, полици за мачки, полици за тоалети и така на. Практични полици за складирање-овој едноставен сет од 3 wallидни полица ви даваат доволно простории за собирање, мали растенија, фото рамки во спалната соба; чување зачини и тегли во кујната; држејќи тоалети и висечки крпи во бањата. Бескрајни можности, само користете ја сопствената имагинација!. Материјал-Овој лебдечки полици за wallид се изработени од издржлив метален материјал со висок квалитет и не лесно се наведнуваат или деформации. Уште повеќе, овие полици поставени со црн wallид доаѓаат со 3 комплети со иста големина, димензијата е 4 "d x 9" w x 2 "ч. Едноставна инсталација-нашата wallидна полица за wallид доаѓа со детални упатства и додатоци за инсталација, кои може да се заврши за неколку минути - оние што го украсуваат својот дом со уникатни парчиња сигурно ќе го ценат тоа.

Други карактеристики

Најдобри понуди