.

.

ZLXDP повеќеслојна кујна количка за складирање количка за складирање решетката за складирање во три нивоа количка дома

ZLXDP повеќеслојна кујна количка за складирање количка за складирање решетката за складирање во три нивоа количка дома

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Оваа 3-ниво количка создава атмосфера И додадете повеќе работен простор во вашиот дом. Создадете убава количка за складирање со пространа маса на маса. Полиците помагаат да се чуваат зачини, прибор за јадење и додатоци за кујна. 4 слободни ролери можат лесно да се движат според вашите потреби. Оваа 3-ниво количка создава атмосфера. И додадете повеќе работен простор во вашиот дом. Создадете убава количка за складирање со пространа маса на маса. Полиците помагаат да се чуваат зачини, прибор за јадење и додатоци за кујна. 4 слободни ролери можат лесно да се движат според вашите потреби. Оваа 3-ниво количка создава атмосфера. И додадете повеќе работен простор во вашиот дом. Поканете убава количка за складирање со пространа табела.Материјал : Метал. Тип на типот : количка за складирање. Содржина на пакувања : 1 парчиња за складирање на парчиња.Ноти : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.

Други карактеристики

Најдобри понуди