.

.

Оригинален AJ911001zz301 16A250VAC On-Off 2Pin Rocker Switch

Оригинален AJ911001zz301 16A250VAC On-Off 2Pin Rocker Switch

DEN 1553.60

Количина на стоки
Тековен

Е паметен уред : да Материјал : пластика. Карактеристики : прекинувач. Број на модел : AJ911001zz301. Нашите производи за управување со продавници, вклучувајќи : потенциометар, прекинувач, сензор, осигурувач, конектор, штекер, релеи, отпорници (отпорност), кондензатори (капацитивност), контакт, прекинувач, интегрирани кола (DIP, SMD, QFP, BGA, модули). Нарачки! Треба да купите поголема количина, ве молиме консултирајте се со мене! Спецификации на артикалот : е паметен уред : Yes Current : 16 Amatery : Plastic Features : Switch Model Број : AJ911001 Z301 Свич Тип : Рокер Switch Warranty : 1 Year Certification : CQCORIGIN : CHINACERTIFICE : CQCITEM Тип : Прекинувања.

Други карактеристики

Најдобри понуди