.

.

X-gree 12mmx24mm рамен глава полу-хексадецимален каросерија Отворен крај на слепите навртки за прицврстување на навртки 10 парчиња (12mmx24mm Cabeza Plana Cabeza Semi Hexagonal Extremo Abierto Ciego Remac

X-gree 12mmx24mm рамен глава полу-хексадецимален каросерија Отворен крај на слепите навртки за прицврстување на навртки 10 парчиња

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Големина на конецот : 12мм / 0,47 "; Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : Метал Ширина низ становите : 14,6мм / 0,57 "; ширина низ аглите : 16,5мм / 0,64". Ширина на телото на телото : 14,6мм / 0,57 "; големина на прирабница : 20 x 1,7мм / 0,78" x 0.06 "(d*t) (Ancho del Hexágono : 14,6mm / 0.57 ''; Tamaño del Reborde : 20 x 1,7 mm / 0,78 '' x 0,06 '' (d * t). Дневен дијаметар на телото : 14,6 mm / 0,57 "; Големина на дупката за апликација : 13,5 mm / 0,53" (Diámetro Redondo : 14.6mm / 0,57 ''; Tamaño del Orificio de Applicación : 13,5 mm / 0,53 ''. Големина на навој : 12мм / 0,47 "; Име на производот : навртка на заниткување; материјал : метал. Тежина : 115g; Содржина на пакет : 10pcs x навртката на заштитеност; главна боја : бронзен тон. Висина : 24мм / 0,94"; ширина преку ширина преку Станови : 14,6мм / 0,57 "; ширина низ аглите : 16,5мм / 0,64". Ширина на хексадецимално тело : 14,6мм / 0,57 "; големина на прирабница : 20 x 1,7мм / 0,78" x 0.06 "(d*t) (Ancho del Hexágono : 14,6mm / 0,57 ''; Tamaño del Reborde : 20 x 1,7 mm / 0,78 '' x 0.

Други карактеристики

Најдобри понуди