.

.

СЕЛЕКТА СС206-15-БГ Прекинувач За Тешки Товари, 125/250 ВАЦ, 20 А/10 А, 3/4 кс, СПДТ

СЕЛЕКТА СС206-15-БГ Прекинувач За Тешки Товари, 125/250 ВАЦ, 20 А/10 А, 3/4 кс, СПДТ

DEN 142.40

Количина на стоки
Тековен

Selecta Прекинувач SS20615 BG ПРЕКИНУВАЧ ВКЛУЧИТЕ Selecta Прекинувач SS20615 BG ПРЕКИНУВАЧ ВКЛУЧИТЕ. Изберете Прекинувач ЗА Вклучување, Тешка Работа, 125/250 ВАЦ, 20/10 А, 3/4 кс, СПДТ, 1 Пол, Лилјак, Навој, Терминал За Завртки, 1,13 Во л х 0,63 Во В х 2,26 Во Х.

Други карактеристики

Најдобри понуди