.

.

Столче за накит на тркалото , столче за педикир со бело синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 43-53 см , Поддржана тежина 160 кг , столче за ролна прилагодл

Столче за накит на тркалото , столче за педикир со бело синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 43-53 см , Поддржана тежина 160 кг , столче

DEN 4819.36

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетната кожа од пун, завиткана сунѓер со висока густина, удобен и мек, брановиден дизајн на килими, тврд двојна линија, стилски и цврст Мобилниот потпис на нозете е широко користен во салонот за нокти за убавина, студиото за тетоважи, масажа, бањата, домот, канцеларијата или каде и да сакате едноставно да ги ставите пред седиштата. Карактеристики и својства : Ретро индустриски изглед, перници изработени од висококвалитетно PU, исполнети со високо еластичен сунѓер, меко и удобно седење, квадратен дизајн, убава атмосфера. Пушаница инсталирана на дното, лесна за движење, погодна за долг дострел. Универзалната големина одговара на повеќето стандардни килими за стилизирање на пазарот, погодни за салон, бањата и домот. Потсетување за пријателство со флексибилност : Бидејќи овој производ е рачно заварен производ, може да има мали недостатоци на интерфејсот, што е нормален феномен, ве молиме разберете; заради разликата помеѓу алатките за мерење и методите за мерење, може да има грешки од 1- 2см.

Други карактеристики

Најдобри понуди