.

.

UtoolMart Phillips битови 5 парчиња 1/4-инчен хексадецимален магнетски крст шрафцигер бит 25мм должина ph2 титаниум позлата S2 не-лизгачки шрафцивер бит

UtoolMart Phillips битови 5 парчиња 1/4-инчен хексадецимален магнетски крст шрафцигер бит 25мм должина ph2 титаниум позлата S2 не-лизгачки

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

【Параметар】-Големина на големината : хексадецимален 1/4-инчен; Вкупна должина : 25мм/1-инчи; Тип на бит : PH2; Површински третман : позлата со титаниум 【Функција】-Овие парчиња шрафцигер се со магнетски дизајн. 【Материјал】-Овие битови на вкрстени шрафцигер се изработени од челик S2 легура, што е најчесто користен материјал во хардвер со голема цврстина. 【Лесно е да се инсталира】-рамо со двојно уво на страните на бит-шанкот; Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени крстови на филипс парчиња шрафцигер. 【Апликација】-Овие делови се вклопуваат за електрични шрафцигери, шрафцигер за рачни, електрични вежби, воздушни вежби и слично. Utoolmart Phillips шрафцигер бит Технички параметри Шанк Големина : HEX 1/4-инчен Вкупна должина : 25мм/1-инчен бит Тип : PH2 Површински третман : Материјал за обложување на титаниум : С2 ФАРМА НА ПРОИЗВОД 1. Овие битови на шрафцигер се со магнетски дизајн.

Други карактеристики

Најдобри понуди