.

.

Големи сунѓери за чистење на туш сунѓери чистење на сунѓер сунѓер влошки од пена мулти функционално чистење на домаќинството кујнски сад сунѓер со четка за шише со

Големи сунѓери за чистење на туш сунѓери чистење на сунѓер сунѓер влошки од пена мулти функционално чистење на домаќинството кујнски

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

100% најлон Мултифункционална чистачка : Нашиот уникатен сунѓер може лесно да ја подмачка, нечистотијата и прашината од кујнските прибор, како што се мешавини, кафе. Арбитрарно сечење : Ако сметате дека големината не е соодветна, можете да го намалите овој магичен сунѓер во која било форма, а потоа да ги избришете вашите предмети. Можете да го пробате каде и да најдете нечистотија, границата е вашата фантазија. Производи : Не содржи средства за чистење, нема необичен мирис, не се потребни средства за чистење за време на употреба, потребна е вода и лесно е да се исчисти. Не е лесно да се искине : нашиот бришач на сунѓер е изработен од пена, која има голема цврстина и не е лесно да се искине, што може да обезбеди долготрајна моќ за чистење. Да се ​​избрише : Овој сунѓер повеќе не бара абразивни или корозивни средства за чистење. Потребна е вода, така што можете да ги грижите сите површини без оштетување.

Други карактеристики

Најдобри понуди