.

.

Азееда Божиќ Мајмун 200мм х 72мм Закачалка За Врата

Азееда Божиќ Мајмун 200мм х 72мм Закачалка За Врата

DEN 135.84

Количина на стоки
Тековен

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори. Дизајн отпечатен од едната страна, од другата страна обична. Може да биде обоен или украсен. Прекрасна, дрвена закачалка за врата направена од висококвалитетен МДФ од 3 мм и отпечатена од едната страна со уникатен дизајн. Има простор над дизајнот за сами да ја прилагодите закачалката на вратата со име или други personal допири. Големина : Ширина : 72мм висина : 200ммдептина : 3мм.

Други карактеристики

Најдобри понуди