.

.

304 пролетна жица од не'рѓосувачки челик, 30 см lengh директно комплет за асортиман на асортиман на пролетна жица, тврд челик Дијаметар на жица од 0,4мм 0,6мм 0,8мм 1мм 1,2мм 1,4м

304 пролетна жица од не'рѓосувачки челик, 30 см lengh директно комплет за асортиман на асортиман на пролетна жица, тврд челик

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Доволно количество : Барате пролетна жица без челик за некои проекти за DIY или други апликации? Овој комплет за асортиман на асортиман на пролетна жица од 100 парчиња од 30 см Супериорен материјал : Овие челични пролетни жици се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, ве уверуваме за неговата издржливост. Не само што е отпорен на 'рѓа и корозија, туку и со многу голема сила и одлична еластичност, никогаш нема да бидете разочарани. Убава изработка : Целата пролетна челична жица е навистина исправена, ветуваме дека ќе добиете 100 парчиња 30 см многу права пролетна челична жица со мазна површина, без закопчиња и флексибилни. Што е сет на одлична вредност. Широки апликации : Овие популарни големини на челична пролетна жица можат широко да се користат за DIY проекти, извори, дрво, метален накит DIY, 3Д отпечатоци, скара за скара од скара, риба кука, текстил и сите други апликации. Купете со доверба : Можете да го купите нашиот комплет за асортиман на пролетната жица со челик со челик со доверба, бидејќи дефинитивно ќе му служи на целта. Ние гарантираме дека ќе бидете 100 % задоволни со овие пролетни жица од не'рѓосувачки челик. Нашата главна цел и загриженост е вашето задоволство. Доволно количество : Барате пролетна жица без челик за некои проекти за DIY или други апликации? Овој комплет за асортиман на асортиман на пролетна жица од 100 парчиња од 30 см. Супериорен материјал : Овие челични пролетни жици се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, ве уверуваме за неговата издржливост. Не само што е отпорен на 'рѓа и корозија, туку и со многу голема сила и одлична еластичност, никогаш нема да бидете разочарани. Убава изработка : Целата пролетна челична жица е навистина исправена, ветуваме дека ќе добиете 100 парчиња 30 см многу права пролетна челична жица со мазна површина, без закопчиња и флексибилни. Што е сет на одлична вредност. Широки апликации : Овие популарни големини на челична пролетна жица можат широко да се користат за DIY проекти, извори, дрво, метален накит DIY, 3Д отпечатоци, скара за скара од скара, риба кука, текстил и сите други апликации. Купете со доверба : Можете да го купите нашиот комплет за асортиман на пролетната жица со челик со челик со доверба, бидејќи дефинитивно ќе му служи на целта. Ние гарантираме дека ќе бидете 100 % задоволни со овие пролетни жица од не'рѓосувачки челик. Нашата главна цел и загриженост е вашето задоволство. 304 Пролетна жица од не'рѓосувачки челик, 30 см lengh директно комплет за асортиман на асортиман на пролетна жица, тврд челик Дијаметар на жица од 0,4мм 0,6мм 0,8мм 1мм 1,2мм 1,4мм 1,6мм 1,8мм 2мм 3мм, 100 парчиња спецификации : материјал : 304 СТРОНСКИ СТЕЛОВНИ ПОВЕЕ : 30см.

Други карактеристики

Најдобри понуди