.

.

Био-Извор На нокти, Лак За Нокти Без Чипови - Сите Природни, Зајакнувачки Биотин И Суперхрана-Внесена Формула Отпорна на лак - Чип - Брзо-Суво, Долготрајно Абење-Течно

Био-Извор На нокти, Лак За Нокти Без Чипови - Сите Природни, Зајакнувачки Биотин И Суперхрана-Внесена Формула Отпорна на лак - Чип - Брзо-Суво,

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

ЗА ПОДОЛГИ, ПОСИЛНИ НОКТИ : Благословете ги ноктите со лекување, навлажнувачки третман за маникир; колекцијата на нокти на ултра-хидратантни, брзо сушење, пигментирани формули во боја помага да се зајакне и промовира растот на тенки, оштетени нокти МЕШАВИНА ОД СУПЕРХРАНА ВО СЕКОЈ СЛОЈ : Формулирана Со комерцијален комплекс на вистинско овошје и зеленчук, секој слој лак за Нокти обезбедува мешавина Од Калциум, Витамини Б5 и А, Биотин и природни растителни протеини за нега на тенки, испукани нокти. СОВРШЕН МАНИ БЕЗ ЧИПОВИ : Боја на квалитетна сенка во салонот дома; боите на инста за суви, брзо стврднувачки лакови за нокти на ноктите сигурно ќе го заклучат вашиот маникир или педикир на место со денови, без чипсување, избледување на пигменти или пукнатини. ИСКРЕНО ЧИСТО И ЗЕЛЕНО : третирајте ги ноктите и кутикулите правилно, додека сепак внимателно третирајте Ја Земјата; сите одржливи формули на Ноктите се нетоксични, 100% Вегански и Одобрени Зајачиња Што Скокаат, и секоја формула за лак за нокти е 85% Био-Извор. ЕФЕКТОТ НА НОКТИТЕ : Конечно, едношалтер за сите ваши потреби за нега на ноктите; Купувајте го најпријателскиот бренд за нокти, со третмани со лак со супер храна и кутикули кои ги одржуваат рацете и ноктите здрави, силни и свежо негувани. Искрено чист, зелен и био-извор! Производите за нега на нокти и кутикули на ноктите се секогаш еколошки, формулирани со растителни, био-извори, обновливи состојки и дизајнирани со чисти производствени практики.

Други карактеристики

Најдобри понуди