.

.

Dmiotech 20Pack M4x50mm Целосно Навој Прачка 304 Нерѓосувачки Челик Десната Рака Теми Прачка Бар Столпчиња Прстиња

Dmiotech 20Pack M4x50mm Целосно Навој Прачка 304 Нерѓосувачки Челик Десната Рака Теми Прачка Бар Столпчиња Прстиња

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

ПРИМЕНА : Целосно навој прачка широк се користи на повлекува мотор возење водич железнички, машина алатка, и друга опрема Големина : Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Боја : Сребрен Тон; големина на Конец : М4; Должина На Конец : 50мм / 1,97 инчи;Наклон на Конец : 0,7 мм. КАРАКТЕРИСТИКА : Шипка За Завртки Изработена од нерѓосувачки челик 304, обезбедува голема отпорност на корозија и антироторна способност за долг работен век. ФУНКЦИЈА : целосно навојната прачка главно се користи за поврзување на навртки и играње улога на затегнување. се користи во тела, Завртки Или закачалки Како фиксни додатоци. ЗАБЕЛЕШКА : целата големина погоре се мери со рачно, ве молиме дозволете +/-0,1 инчна грешка. АПЛИКАЦИЈА : целосно навојната прачка главно се користи за поврзување на навртки и игра улога на затегнување. се користи во тела, Завртки Или закачалки Како фиксни додатоци. Широко Се Користи за повлекување на шината за водење мотор, машинска алатка и друга опрема.

Други карактеристики

Најдобри понуди