.

.

J.G. Finneran 30711P-1232 ограничен волуменски вијал, полипроипилен, чиста, 750 μL

J.G. Finneran 30711P-1232 ограничен волуменски вијал, полипроипилен, чиста, 750 μL

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Полипропилен Земја на потекло : Соединетите држави. Земја на потекло : Соединетите држави. Црните полипропиленски ампули на Финеган ги штитат примероците чувствителни на светлина од хемиска реакција за време на земање мостри, тестирање, складирање или транспорт. Полипропилен клима со кршење на шишенцето. Наведете црна ПП кога Амбер едноставно не е доволно темно.

Други карактеристики

Најдобри понуди