.

.

Dewalt Приклучок Сет, 1/4-инчен &засилувач; 3/8-Инчен Диск, Стандард И Метрички, 156-Парче

Dewalt Приклучок Сет, 1/4-инчен &засилувач; 3/8-Инчен Диск, Стандард И Метрички, 156-Парче

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Комплетот алатки за механика доаѓа во издржливо обликувано куќиште за складирање и заштита на алатот Сетовите за приклучоци имаат 72 преплет за броење заби што дава замав со лак од 5 степени за маневрирање во стегнати области. Ознаки со тврд печат на приклучоци и клучеви за полесно идентификување на механичките алатки. Завиткан прстен за дополнителна контрола при ракување со приклучоци. Комплетот Алатки За Механичар ОД 156 парчиња ДЕВАЛТ им овозможува на корисниците широк избор на алатки кои ќе помогнат да се завршат повеќето задачи. Комплетите алатки за механика доаѓаат во издржлив случај на калап за удар со метални брави за дополнителна безбедност. Прескокнувачот со број на заби 72 е опремен со копче за брзо ослободување за лесно прикачување или отстранување на штекер.

Други карактеристики

Најдобри понуди