.

.

Пжј-Организатор На Пилули Отпорни На Влага, Пренослив Дизајн Кутија За Апчиња Водоотпорен Голем Диспензер За Пилули За Дневен Витамин И Повеќе Лекови,Б

Пжј-Организатор На Пилули Отпорни На Влага, Пренослив Дизајн Кутија За Апчиња Водоотпорен Голем Диспензер За Пилули За Дневен

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Користете висококвалитетен водоотпорен, материјал, пластика за храна, 100% без БПА, за да ја осигурате вашата безбедност Отпорност на висока температура, отпорна на прашина, водоотпорна, отпорна на влага, мала тежина, нетоксична, лесна за чистење. МАЛА ГОЛЕМИНА : тенок и пренослив дизајн, мал отпечаток, лесен за носење, може да се стави во џеб или торба. Многу е погоден за активности на отворено како што се лов, риболов, кампување, авантура, спасување живот на отворено итн. СОВРШЕНО СКЛАДИРАЊЕ : кутијата за апчиња има повеќе прегради, а таблетите, капсулите, рибиното масло и витамините може да се стават според големината на пилулата. Има копче за заклучување, секој може лесно да го отвори, но нема да се отвори автоматски, така што ќе можете да го оставите лекот во кутијата. СОЛИДЕН и ИЗДРЖЛИВ : Поради цврстото пластично тело, нема да се скрши дури и ако се испушти на подот и ќе ги одржува таблетите во ред. Може ефикасно да се спротивстави на проблемите со влага и оксидација и е херметички и водоотпорен. Оваа кутија може да се користи неколку години, освен ако не е вандализирана. ЕДНА МАШИНА СО ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : покрај складирањето апчиња, лекови, витамини и други лекови, може да складира и чува мали предмети како што се завртки, обетки, монистра или други работи и мали додатоци.

Други карактеристики

Product name:
portable sealed pill box
Material:
environmentally friendly PC
Product features:
large-capacity compartment storage
The package includes:
★1*Portable sealed pill box:
note:
★Due to different monitors, the picture may not match the actual color of the product. We guarantee that the style is the same as the picture:
★Because it is manual measurement, please allow an error of 1-3cm, thank you for your understanding. :

Најдобри понуди