.

.

X-DREE 20mm Сечење Dia HSS Дупка Видов Заб Машина Вежба За Дрво Железо Легура (Брока Кортадора де сиера де орифио хсс де 20 мм де дијаметро пара алеацион де хиеро де мадера

X-DREE 20mm Сечење Dia HSS Дупка Видов Заб Машина Вежба За Дрво Железо Легура (Брока Кортадора де сиера де орифио хсс де 20 мм де дијаметро

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Име на производ : Пила За Дупки;Се Користи за : Железо , Дрво,Сечење Легури;Дизајн : Триаголник, Секач за Заби Дијаметар на Пилата За дупки : 20мм/ 0,8"; Дијаметар на дупката за дупчење : 7мм / 0,28"; Длабочина На Сечење Дупки : 13мм / 0,5". Вкупна Должина : 63мм / 2.5"; Пресврт Вежба Малку Диа. : 5мм / 0,2"; Клуч Диа. Материјал : ХСС;Главна Боја : Црна, Сребрен Тон(Материјал : ХСС; директор На Боја : Негро, тоно платеадо. Нето Тежина : 52гр; Содржина На Пакетот : 1 х Дупка Пила 1 х Клуч1 х Пластична Кутија (Пезос нето : 52 г; Контенидо дел пакет : 1 х сиера де орифио1 х лаве инглеса1 х каја де пластико. 20мм Сечење Диа Хсс Дупка Видов Заб Машина Вежба За Дрво Легура На Железо000специјализирана бит за вежба наменета за правење совршено тркалезна дупка во некој метален материјал.Поддржувачот, најсовремената и капачето работат заедно за да обезбедат побрзо, подолготрајно дејство на сечење.Позитивни гребло заби јасно чипови подобро за подолг живот и полесно сечење.Забите остануваат остри и прават помазни парчиња.Се користи со употреба на електрична вежба, која не е вклучена овде.

Други карактеристики

Најдобри понуди