.

.

Вози Ѓаволбис Здравство SSP220DDA-ELR Сребрена Спорт 2 Инвалидска Количка, Висина 36

Вози Ѓаволбис Здравство SSP220DDA-ELR Сребрена Спорт 2 Инвалидска Количка, Висина 36

DEN 3184.00

Количина на стоки
Тековен

8 " предни тркалца, прилагодливи во 3 позиции Носете џеб на потпирачот за грб обезбедува дополнителна погодност. Доаѓа со притискање за заклучување на сопирачките. Доаѓа со потпирачи за нозе што се лулаат или потпирачи за нозе за подигнување со прилагодливи предни местенки со слободна должина на алатот. Сребрената Инвалидска Количка Спорт 2 Со Погон Медицински, достапен во различни стилови на раце и предни местенки, доаѓа во атрактивна, лесна за одржување, обложена со прав, завршна обработка на сребрена вена и челична рамка за издржливост. Гумите за уретан се монтирани на композитни тркала за да обезбедат издржливост и непречено возење по повеќето површини. Врежаниот, винил тапацир е издржлив, лесен, привлечен и лесен за чистење. Џебот за носење на потпирачот за грб обезбедува лесен и безбеден начин за транспорт на personal предмети. Доаѓа стандардно со поместени фиксни раце, притиснете за заклучување на сопирачките и пластични стапала.

Други карактеристики

Најдобри понуди