.

.

КНИГАТА ДРВО Азбука, Животни, Птици И Транспорт Редење Коцки

КНИГАТА ДРВО Азбука, Животни, Птици И Транспорт Редење Коцки

DEN 527.84

Количина на стоки
Тековен

Развива Координација Рака-Око Развива Координација Рака-Око. Величествениот Клуб За Книги Редење Коцки е единствена игра за подобрување на времето за играње на детето и развивање на неговите когнитивни вештини. 10 Коцки во Различни Големини со Азбука, Животни, Птици и Транспорт.

Други карактеристики

Најдобри понуди