.

.

Светло Сино Бебе Мики Маус Позадина Половина Роденден 5х3 Винил Позадина Мики Глава Бебе Туш Позадина За Момче Среќен Роденден Мики Тематски Банер За Материјали За

Светло Сино Бебе Мики Маус Позадина Половина Роденден 5х3 Винил Позадина Мики Глава Бебе Туш Позадина За Момче Среќен Роденден Мики Тематски

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Големина : 5х3фт(150х100см хоризонтална), помала големина, прилагодена која било големина прифатена, додадете кој било текст, фотографиите ќе бидат поддржани. Материјал : винил материјал, неткаен, издржлив, беспрекорен, пренослив, нерефлексивен, не водоотпорен, може да има малку набори, доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со ниска температура за лесно отстранување на брчките. Боја : Живописно, Напредно дигитално печатено со привлечни детали и живописни бои, одлично за позадина за фотосесија, еколошки бои, без штета за децата. Примени : Детска Роденденска Забава, Настан За Туширање На Слонови, Свадбена Декорација, Новороденче, Дипломирање, Снимање Производи, Студио За Фотографија, Професионален Човечки Портрет, Секакви Прилики. Забелешка : Спакувајте ја само позадината( штандот не е вклучен), џеб или шипки за закачување поддржани, но позадината на штандот нема, доколку сакате , ве молиме контактирајте не пред да ја купите.

Други карактеристики

Најдобри понуди