.

.

Алекса Направи Ме Кафе-Смешни Керамички Кампер Кафе Кригла - Бела 14 мл Голема Шолја За Кафе - Новина Кригла, Совршен Подарок За Жени, Мајка, Колега, Шеф, Сопруга, Прија

Алекса Направи Ме Кафе-Смешни Керамички Кампер Кафе Кригла - Бела 14 мл Голема Шолја За Кафе - Новина Кригла, Совршен Подарок За Жени, Мајка,

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

ЗАБАВА И УНИКАТЕН ПОДАРОК ЗА ЖЕНИ ПОД 25 долари : Убаво Дизајнирана Симпатична Кригла За Кафе! Совршен Подарок За Сите Неверојатни Жени Во Вашиот Живот, вклучувајќи : сопруга, мајка, учителка, колешка, баба, жена шеф, сестра, тетка, најдобра пријателка, девојка и многу повеќе! СИМПАТИЧНА УНИКАТНА ШОЛЈА ЗА КАФЕ ЗА ЖЕНИ : дали цитатот "Алекса Ме Направи Кафе", отпечатен од двете страни. ГОЛЕМИ ЧАШИ ЗА КАФЕ ОД 14 УНЦИ : оваа симпатична кригла е поголема од повеќето чаши со стандардна големина. 14 унци, 100% керамичка кригла. Доаѓа во попрскана бела боја и стил е тежок стил на камперска кригла. ВИСОК КВАЛИТЕТ : оваа кригла во камперски стил е супер цврста! Прилагодено дизајнирано и печатено во САД. МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА И МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО! Совршен подарок за сите омилени жени во вашиот живот.

Други карактеристики

Најдобри понуди