.

.

Acohuike 20ps КУПОЛА СВЕТЛИНАТА LED Автомобил Сијалица Комплет 194 168 578 211-2 212-2 569 6411 6451 39MM Festoon Светилки ПРЕДВОДЕНА Внатрешни Замена Светилки За Автомобил Мапа Вратата Учтив?

Acohuike 20ps КУПОЛА СВЕТЛИНАТА LED Автомобил Сијалица Комплет 194 168 578 211-2 212-2 569 6411 6451 39MM Festoon Светилки ПРЕДВОДЕНА

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Широк спектар на компатибилност : ВНАТРЕШНИТЕ LED светла за автомобили се компатибилни со многу видови приклучоци, КАКО ШТО СЕ W5 W, 12 V, 2825, 192, 194, 158, 168, 501, 175, PC175, 906, 904 и 161, а куполните светилки се погодни за приклучоци во моделите на 560, 578, 211-2, 212-2, 214-2, 2112 и 2122; ве Молиме внимателно проверете ја големината на вашиот штекер пред да нарачате Сигурна изработка за трајна услуга : главно изработени од компјутер и LED светилки, светлата на контролната табла се компактни и цврсти во структурата, не се лесни за кршење или деформирање; Згора на тоа, температурата на бојата на светлата на картата Е 6500 K, и тие се DC12 V во напон, 2w во моќност, вметнати со ic драјвери, стабилни и услужливи, едвај одложуваат или треперат, нудејќи ви услуга од 50000 часа. Различни апликации : постојат различни апликации ЗА СВЕТИЛКИТЕ ПРЕДВОДЕНИ од фестон, можете да користите led светла за мапи и куполи како фарови, светла за мапи, светла за регистарски таблички, козметички огледални светла, контролни светла на вратите, светла за учтивост и многу повеќе, што ви носи светло и јасно визуелно искуство кога сте во темна средина.

Други карактеристики

Најдобри понуди