.

.

Целосен Држач За Пилули За Пилули, Пренослив Водоотпорен Сад За Пилули Од Нерѓосувачки Челик Со Една Комора, Мала Кутија За Таблети За Кампување На Отворено-2 Пакув?

Целосен Држач За Пилули За Пилули, Пренослив Водоотпорен Сад За Пилули Од Нерѓосувачки Челик Со Една Комора, Мала Кутија За Таблети За

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, кутијата за апчиња има мазно површинско тело со водоотпорна отпорност на абење и затегнат воздух Овој држач за пилули е херметички и водоотпорен, заптивката О-прстен обезбедува 100% водоотпорна. Нема потреба да се грижите за случајно паѓање во water.It совршен за чување апчиња или ситници. Садот за пилули е само една комора, но доволно за да ја задржите Вашата Итност medicine.It работи многу добро во водни паркови, риболовни патувања, возење велосипед и кампување. Совршена големина и дизајн на привезок за пилули може лесно да се исечат на синџири за клучеви, чанти, торби за голф, појас loops.It компактен идеал да го носите каде и да одите. Модниот изглед го прави организаторот на пилули е навистина симпатичен и стилски. Спакувани со една сребрена пилула контејнер. Совршен подарок за вашите пријатели или семејство. Материјал : Нерѓосувачки Челик Не заборавајте да не го пропуштите лекот кога итно ќе ви треба.

Други карактеристики

Најдобри понуди