.

.

Држач за Акрилен Знак максгеар 8,5 X 11 инчи Држач За Наклон На Задниот Знак Јасен Држач За Дисплеј На Екранот Пластичен Држач За Прикажување На Табелата За Канцелариј

Држач за Акрилен Знак максгеар 8,5 X 11 инчи Држач За Наклон На Задниот Знак Јасен Држач За Дисплеј На Екранот Пластичен Држач За Прикажување

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Од 2010 година, немилосрдно развивме и следевме едношалтерски решенија за снабдување, притоа нудејќи ги најисплатливите производи на потрошувачите ширум светотБогатите ресурси за иновации на ДОО доаѓаат од нејзините канцеларии и вработени ширум светот. Индустриски дизајн, графички дизајн, визуелен идентитет и иновации во механизмот. Стандардна Големина И Совршен Пакет 32 овој пакет содржи 32 парчиња од 8,5 ● 11 инчни држачи за знаци со наклон назад. Секој држач за знаци има отвор на страна за лесно вметнување хартија. Хартијата со стандардна големина најдобро функционира. Стабилен Аранжман Назад Дизајн нашиот акрилен држач за дисплеј е дизајниран со широка стабилна основа. Со иновативниот самостоен дизајн со наклон, нашиот држач за акрилни знаци е доволно стабилен што го прави идеален избор за прикажување слики, брошури и памфлети и важни информации на која било локација. Супериорен Акрилен Материјал Стручно изработен Со јасен, акрилен материјал за снабдување со долготрајна јачина и употреба, носителите на знаци На максгеар ќе ги заштитат и прикажуваат вашите знаци во годините што доаѓаат, чувајќи ги од дамки, гребнатини и солзи. Со едноставни зборови, добивате тежок јасен држач за прикажување што нема да ве изневери и ќе ви служи многу години.

Други карактеристики

Најдобри понуди