.

.

Uniturcky Нерѓосувачки Челик Огледало Полиран Рамен Сет, Бифтек Нож Вечера Нож Вилушка Салата Вилушка Десерт Лажица 6-парче, Услуга за 1, Виолетова

Uniturcky Нерѓосувачки Челик Огледало Полиран Рамен Сет, Бифтек Нож Вечера Нож Вилушка Салата Вилушка Десерт Лажица 6-парче, Услуга за 1, Виолетова

DEN 1456.00

Количина на стоки
Тековен

Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик,комплетот за прибор за јадење е цврст и издржлив,отпорен на топлина, против ' рѓа Огледало за полирање : луксузното огледало за полирање ја разбива депресијата и ги одржува садовите светли, модни и елегантни. Сетот вклучува : Нож За Вечера, Нож За Стек, Лажица За Вечера,Вилушка За Вечера, Лажица За Десерт, Вилушка За Салата. Лесен за употреба и чист - безбедна Машина за Миење Садови; Погоден За употреба во хотели, домови, барови, забави. Секогаш тука за да помогнете, слободно испратете е-пошта или јавете се со какви било прашања или грижи. За производи услуги Ако имате какви било проблеми со купувањето, ве молиме испратете ни е-пошта и ние ќе одговориме навремено По добивањето на предметите, ако имате било каков проблем контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот на ваше задоволство Димензии На Нож За Стек Со Големина : Должина : 25,5 см / 9,87 инчи Димензии На Лажица За Вечера : Должина : 22 см / 8,66 инчи Димензии На Вилушка За Вечера : Должина : 21,5 см / 8,45 инчи Десерт димензии на Вилушка : должина : 20см / 7,87 инчни димензии на чајната лажица : должина : 14,5 см / 5,7 инчи за чистење користете неутрален детергент за да го исплакнете, Ве Молиме Никогаш Не Користете Силни Алкални или силни оксидирачки хемикалии измијте ги.

Други карактеристики

Најдобри понуди