.

.

12 парчиња Палта За чанти, Картички За Кошули Со Истекување, Едноставни Заштитни Кошули, Има Класична Училишна Боја Во Боја Посветена Нота Избрани Дупки За Имиња

12 парчиња Палта За чанти, Картички За Кошули Со Истекување, Едноставни Заштитни Кошули, Има Класична Училишна Боја Во Боја Посветена Нота

DEN 145.44

Количина на стоки
Тековен

Пвц ПЕНКАЛО ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА одговара на повеќето џебови за кошули, лесен и удобен за употреба. ЗАШТИТНИК ЗА ПЕНКАЛО за ЏЕБ- вкупно 12 кутии со моливи со различни бои за да се задоволат потребите на различни апликации. ОРГАНИЗАТОР НА ДРЖАЧ за ПЕНКАЛОКомпактен по големина и лесен по тежина, нема да зазема многу простор. КАНЦЕЛАРИСКИ ЏЕБ ЗАШТИТНИКможе да се користи како одличен додаток за облека за лекарите и медицинската сестра. ПЕНКАЛО торбаСпецијално дизајниран За организирање и складирање на пенкала потребни во дела, -доказ и доказ за истекување. Пакет Листа 12 х Пенкало Кеси Карактеристики - Големина : Прибл. 15, 50Х8, 50Х0, 10см/ 6, 09Х3, 34Х0, 04во - со соодветен капацитет за складирање, секоја торба со пенкало може да собере најмалку 5 пенкала-Едноставен и елегантен дизајн, лесен за употреба и чистење. - Боја : Небесно-сина Розова Бела Темно Сина Жолта Портокалова-Компактен по големина и тежина, нема да зазема многу простор. - Може да се користи како одличен додаток за облека за лекарите и медицинската сестра.

Други карактеристики

Најдобри понуди