.

.

FXLYMR Лупа, Едукативни, Истражувачки, Преносни 10 Пати Стар Човек Читање Виси C5 Пати Висока Дефиниција Ѓердан Читање/Злато

FXLYMR Лупа, Едукативни, Истражувачки, Преносни 10 Пати Стар Човек Читање Виси C5 Пати Висока Дефиниција Ѓердан Читање/Злато

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Оптичка Стаклена Леќа, Отпорна На Гребење, Јасна Слика Големина : Дијаметар На Лупа 42мм, 450мм. Карактеристики : Дизајн, Убав и Стилски, Изработен Од Стаклени Леќи Со Висока Дефиниција, Отпорен на Гребење, Јасна Слика, може Да се Користи Како Подарок за Соучениците и Пријателите. Функција : Професионална Оптичка Леќа, Висока Преносливост На Светлина, Висок Индекс на Рефракција, Стабилни Физички и Хемиски Својства, Мал Коефициент На Дисперзија, Без Нарушување на Сликата, За Очите. Опсег : Читање Книги, Читање Весници, Студентски Патувања На Терен, Идентификација На Накит, Инспекција и Одржување, Набудување На Терен, Печати за Гледање. Ве молиме Прочитајте Го Производот Описно. Пред Да Купите, Ве Молиме Испратете Ми Е-Пошта Ако Имате Какви било Прашања, Благодарам Продадено Директно Од Производителот, Квалитетот и Безбедноста Име На Производот : Лупа Тежина На Производот : 24g (Без Батерија)Боја : Златна, Сребрена Зголемување : 6xlens Големина : 42mmfram Материјал : Извор На Метална Светлина : Природен Извор На Светлина Овој Производ Продава Само Лупа, А Сликата не Содржи други Производи.

Други карактеристики

Најдобри понуди