.

.

НЦ Борба Топката Рефлекс Бокс Реагираат Обука Боксер Брзина Удар Главата Капа Стринг Топката

НЦ Борба Топката Рефлекс Бокс Реагираат Обука Боксер Брзина Удар Главата Капа Стринг Топката

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Сосема Нов Висок Квалитет! Тоа е боксерски тренер кој е поставен на вашата глава!. Тоа ви помага да ја забрзате брзината и рефлексите!. Лесен е за носење и употреба!. Користете го внимателно!. Карактеристики : Изработени од гума и еколошки материјали, ја подобруваат способноста за координација рака-око на разни спортови како што се бокс, духовна концентрација, точност на боксерските удари итн.Материјал : гуменопис : Сосема Нов Висок Квалитет!Тоа е боксерски тренер кој е поставен на вашата глава!Тоа ви помага да ја забрзате брзината и рефлексите!Лесен е за носење и употреба!Користете го внимателно!Пакетот Вклучува : 1 x Борба Топката.

Други карактеристики

Најдобри понуди