.

.

Инспиративен Дедо, Израмнување До Дедо, Денот На Таткото Застрелан Стакло За Дедо

Инспиративен Дедо, Израмнување До Дедо, Денот На Таткото Застрелан Стакло За Дедо

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Дедо Застрелан Стакло 1 Идеален подарок за родендени, свадби, годишнини, дипломи и други специјални прилики. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Висококвалитетен керамички дизајн со трајно печатење со мастило. Никогаш нема да исчезнат!. Бела надворешност со црн ентериер, идеална и за топли и за ладни пијалоци. Разновидниот дизајн може да се користи за забави или дури и за уживање во една шолја кафе наутро. Печатени, направени И испратени Од Сад Подарок овој дедо застрелан стакло на некој посебен во вашиот живот. Совршен спомен за родендени, дипломирање, затоплување на куќата, bенски и bенски забави, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото и други специјални прилики. Произведени Во Сад со користење на најквалитетни керамички материјали, нашите шут очила се дизајнирани да траат со години. Тие се многу издржливи и се безбедни за миење садови и микробранова печка.

Други карактеристики

Најдобри понуди