.

.

Ултра-Тенок Bluetooth Тастатура за Полнење За SONY X80J И Сите bluetooth овозможени iPads, iphone, Android Таблети, Паметни Телефони, Windows pc-Teal

Ултра-Тенок Bluetooth Тастатура за Полнење За SONY X80J И Сите bluetooth овозможени iPads, iphone, Android Таблети, Паметни Телефони,

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Без кабли : Користете Bluetooth Врска со вашите мобилни уреди како што се таблети и мобилни телефони Донесете ви поголема погодност кога треба да пишувате. Работно растојание до 10 метри. Широка Компатибилност : поддршка На Bluetooth 5.2 И Компатибилен Наназад за сите Други Bluetooth Верзии. Компатибилен со сите четири главни оперативни системи (i OS, Android, Mac OS И Windows), вклучувајќи i Pad 10,2-инчен / Воздух / i Pad Pro / i Pad 9,7-инчен / i Pad Mini / i Phone / Android Таблети Како Samsung Galaxy Tab, Google Nexus / Windows итн. Практичен Распоред : распоред НА QWERTY ВО САД со топли копчиња прилагодени за сите i Pads, вклучувајќи јачина на звук, контрола на музика, осветленост итн. Долго Траење На Батеријата : дизајнот за заштеда на Енергија и автоматскиот режим на мирување овозможуваат до 4 месеци помеѓу промените на батеријата. (Врз основа на 2 часа непрекинато користење дневно) (вклучени Се Батерии На Полнење). Содржина на пакетот : Урбанкс Кб030 Блутут Тастатура, водич за добредојде, нашата гаранција од 90 Дена и пријателска услуга за клиенти. Спецификации : Bluetooth Издание : Bluetooth 3.0 и поддршка на најновите Bluetooth 5.2 Димензии : 285 x 120 x 6 mm / 11.2 инчни Копчиња : 78 копчиња (вклучувајќи 13 ipad топла клучеви) Тежина : 217g / 7.65 Oz Опсег На Работа : До 10 метри / 33 стапки Тастатурата е изработена од супериорна пластика. Удобно, тивко пишување на шепот-тивките копчиња со низок профил носат сосема ново ниво на удобност на вашите прсти. Уште повеќе, чувајте ги сите ваши најкористени функции и медиумски контроли поблиску од кога Било топли копчиња посветени На Виндоус.

Други карактеристики

Најдобри понуди