.

.

Едуард ЕДБИГ72150 Биг Ед Сет 1: 72-Сандерленд Мк.V Модел Комплет Слика Етч, Разни

Едуард ЕДБИГ72150 Биг Ед Сет 1: 72-Сандерленд Мк.V Модел Комплет Слика Етч, Разни

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Содржи делови за надградба на пластични комплети за модели Некои сечење или корекции може да бидат неопходни за да се вклопат деловите. Не е погоден за деца под 14 години. Не го содржи Вистинскиот Комплет За Модели. Едуард биг ед сет 1 : 72-Сандерленд Мк.

Други карактеристики

Најдобри понуди