.

.

Виножито Геј Моделирање Срце Лгбт Рака Компактен Огледало Круг Преносни Џеб Стакло

Виножито Геј Моделирање Срце Лгбт Рака Компактен Огледало Круг Преносни Џеб Стакло

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало. Карактеристика : - Тркалезна форма .;- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .;- Се отвора со две стаклени огледала.;- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Функција : - Тркалезна форма .- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .- Се отвора со две стаклени огледала.- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. - Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.Материјал : -Рамка : Премиум Нерѓосувачки челик-Огледало : Количина На Стаклен Пакет : 1 х огледало клучни зборови : Огледало,Лгбт,шминка,Виножито,Шминка,Геј,џебно огледало,Лезбејка,Компактно огледало,Трансродово,Рачно огледало,Бисексуалци,огледало На Маса,Поддршка,Огледало,Знаме На Виножито,Симпатична шминка,алатки За Убавина сака Да Ги донесе Идеите На Сите Во реалност.

Други карактеристики

Најдобри понуди