.

.

Пентек 155394-03 Полипро Филтер Кеса

Пентек 155394-03 Полипро Филтер Кеса

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Полипропилен Почувствува 100 Микрони #20 Пентек Филтер Кеса Полипропилен Почувствува 100 Микрони #20 Пентек Филтер Кеса. Полипропилен Почувствува 100 Микрони #20 Пентек Филтер Кеса. Од Името На Брендот : Пентек. Полипропиленските кеси Бп-420-100 се компатибилни со широк спектар на корозивни течности, вклучувајќи органски растворувачи, масла, киселини, алкалии и микроорганизми. Кесите се произведени од Филц поради неговите високи способности за товарење на цврсти материи.

Други карактеристики

Најдобри понуди