.

.

- Колички, Камиони На Платформа, Рачна Количка Преклопна Количка Тешка Рамен Кревет Транспорт Магацин Канцеларија Градина Гаража Работилница/Б

- Колички, Камиони На Платформа, Рачна Количка Преклопна Количка Тешка Рамен Кревет Транспорт Магацин Канцеларија Градина Гаража Работилница/Б

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Платформа Количка Дизајнирана Да Помогне Во Транспортот На Повеќе Или Тежок Товар, Вчитување На Дел а 130 килограми, Дел Б 250 килограми Цврстата Челична Рачка Обезбедува Безбедно Функционирање на Товарот. Камионите на платформата Имаат Нови Најлонски Топчиња и Засилување на Дното за Поголем Притисок и Долг Век на Траење. Ултра Тивок Центар На Тркалата со Вградени Гумени Лежишта за Намален Шум, Помазно Притискање и Поудобно Користење. Преклопна Прачка, Задебелена Шипка За Преклопување На Стапалото, Пружина Со Висока Еластична Напнатост, Долготрајна Употреба Без Деформација. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Име на производ : Платформа Cart Casters : 4-Инчен Tpr Тркало (Челик Заграда)Автомобил Одбор : Висока Густина Пп Најлон Автомобил Одбор Тежина : Делот Тежи 8 Кг, Големина На Товарење : 720 X460 Mm, Носивост (Максимум) : 130 Kg Part B Тежи 12 Кг, Големина На Товарење : 900 X600 Mm, Носивост (Максимум) : 250 Kg.

Други карактеристики

Најдобри понуди