.

.

Хонгк-Дрвени Мт2 Дрво Струг Живо Центар Диск Спар Куп Комплет Арбор Случај Дрвени Вртење Алатки [П/Н: ЕТ-АЛАТКА016-СР]

Хонгк-Дрвени Мт2 Дрво Струг Живо Центар Диск Спар Куп Комплет Арбор Случај Дрвени Вртење Алатки [П/Н: ЕТ-АЛАТКА016-СР]

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Бренд : HTTMT Ова Мт#2 Струг Центар Во собата е се што ви треба за да почнете вретено вртење на вашиот дрво струг. За употреба на секој струг со мт2 досадно опашката. Совршен и За Струг Од Дрво и За Обработка На Метал. Изработени од висококвалитетен челик, цврст и издржлив. Спакувани во дрвена кутија, погодни за складирање и носење. Ова Мт#2 Струг Центар Во собата е се што ви треба за да почнете вретено вртење на вашиот дрво струг. За употреба на секој струг со мт2 досадно опашката. Карактеристики : Совршен И За Струг Од Дрво и За Обработка На Метал. Изработени од висококвалитетен челик, цврст и издржлив. Спакувани во дрвена кутија, погодни за складирање и носење. Ова Мт#2 Струг Центар Во собата е се што ви треба за да почнете вретено вртење на вашиот дрво струг. Спецификација : Боја : Сребрен Модел : Мт2 Тип : Стругови Материјал : Термички Обработен Челичен Пакет Вклучен : 1х 1/8 " Диа.

Други карактеристики

Најдобри понуди