.

.

Знаме На Англија Знаме Корпи За Перење Алишта Со Рачки Водоотпорна Тркалезна Облека Што Се Преклопува Го Попречува Организаторот На Корпата За Складирање

Знаме На Англија Знаме Корпи За Перење Алишта Со Рачки Водоотпорна Тркалезна Облека Што Се Преклопува Го Попречува Организаторот На

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : оваа смешна корпа за перење е изработена од оксфордска ткаенина, која е мека,дише и издржлива, блиски ремени за раце од двете страни,погодна за ракување, цврста и не паѓа Дизајн на рачка : Оваа корпа за перење со рачки е дизајнирана со две големи рачки што лесно се фаќаат за максимална преносливост,што ви овозможува лесно да ја преместите корпата низ вашиот дом. Склопувачки Дизајн : оваа издржлива корпа за перење може лесно да се преклопи за да заштеди простор кога не се користи,идеална за студентски домови,кампери, апартмани,хотелска употреба,расадници за бебиња,помошна просторија,дневна соба и спална соба. Повеќенаменска : корпата за перење обезбедува привлечно решение за многу потреби за складирање,како што се складирање облека,складирање домашен текстил,складирање играчки, складирање на бебешки производи и складирање на производи за домашни миленици. Прилика : Оваа кофа за перење е погодна за перална,дневна соба,семејна соба,спална соба,бања и многу повеќе,ви помага да го скриете нередот и да го одржувате вашиот дом уреден,исто така,можете да го преклопите во рамна форма за лесно складирање кога не се користи.

Други карактеристики

Најдобри понуди