.

.

Неродеко Седиште Перница Седиште Перница Виолетова Седиште Перници 4 парчиња Капакот На Капакот На Тоалетот Капак За Перење Зимски Топол Тоалет Перница Влошки За ?

Неродеко Седиште Перница Седиште Перница Виолетова Седиште Перници 4 парчиња Капакот На Капакот На Тоалетот Капак За Перење Зимски Топол Тоалет

DEN 1456.00

Количина на стоки
Тековен

Универзална Задебелена Тоалетна Покривка Во Форма На Буквата У Топла Перница За Растегнување КАЖЕТЕ НЕ на студените шокови во студените зимски утра. Оставете ја нашата топла и удобна покривка за тоалетот да ве стопли и удобно. Уште повеќе, тоа е луксузен изглед на секоја бања. Совршен подарок за секого, особено за дами, нови или очекуваат мајки и постари лица. Покрај тоа, ние исто така ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ќе ви одговориме навреме. Опис Покрај тоа, ние исто така ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ќе ви одговориме навреме. Карактеристики-Боја : Виолетова, Сина, Лесен Резервоар, Розова.- Материјал : Фланелет Материјал.- Големина : 30 х 30 х 0,5 см.- Универзален Задебелен Капак За Тоалет Во Форма На Буквата У, Топол Пакет За Перничиња, Вклучувајќи 4 x Капак за Тоалет.

Други карактеристики

Најдобри понуди