.

.

DCARSETCV 3D Snake Pencil Case Cult Clate Pens Case Cylinder Leather Pencil Paint Office Pencil Box Tagn Подароци за возрасни тинејџерски училишни момчиња момчиња момчиња

DCARSETCV 3D Snake Pencil Case Cult Clate Pens Case Cylinder Leather Pencil Paint Office Pencil Box Tagn Подароци за возрасни тинејџерски

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Округ на моливче еден главен џеб со затворање на поштенски патенти Едноставната цилиндрична форма го зголемува својот внатрешен капацитет и ги штити предметите внатре. Случајот со цилиндричен канцелариски молив е изработен од еколошка кожа крос-зрна (ПВЦ), умерено мека и тврда, а внатрешниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, кој е мек и удобен за допир. Преносен дизајн, светлина и компактен, може да се користи како кутија за моливи, малата козметичка кеса за жени, кутија со моливи, чанта за монети, можете да чувате, организирате и носите моливи, пенкала, маркери, итн. 8x3x3 инчи, мала големина, може лесно да биде држени во рака или ставете во ранец, торба за училишта, чанта; Голем капацитет, лесен за чување на вашите инструменти за пишување, козметика, алатки за шминка, уметнички материјали, мали дневни предмети. Сите прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе обезбедиме квалитетна гаранција за услугата. Најдоброто решение за да останете организирани, овој случај со моливи е совршен подарок за дипломирање, родендени, назад на училиште и Божиќ!. Округ на моливче еден главен џеб со затворање на поштенски патенти. Едноставната цилиндрична форма го зголемува својот внатрешен капацитет и ги штити предметите внатре. Случајот со цилиндричен канцелариски молив е изработен од еколошка кожа крос-зрна (ПВЦ), умерено мека и тврда, а внатрешниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, кој е мек и удобен за допир. Преносен дизајн, светлина и компактен, може да се користи како кутија за моливи, малата козметичка кеса за жени, кутија со моливи, чанта за монети, можете да чувате, организирате и носите моливи, пенкала, маркери, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди