.

.

Мини Патување Пренослив Накит Случај За Прстен, Приврзок, Обетка, Ѓердан Организатор Кутија, Роденденски Подароци Елен Снег Печати

Мини Патување Пренослив Накит Случај За Прстен, Приврзок, Обетка, Ѓердан Организатор Кутија, Роденденски Подароци Елен Снег Печати

DEN 271.68

Количина на стоки
Тековен

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата персонализирана кутија за накит е шик подарок за вашата сопруга, девојка, сестра, мајка или ќерка на нејзиниот роденден или како подарок за годишнина. ●Мултифункционална кутија●горниот капак има три куки и еластичен џеб за складирање и заштита на ѓерданот. Постојат две отстранливи плочи за поделба и држачи за прстени на дното. ●Пренослива Кутија за Накит за Патувања q 4,1 инчи x 2,3 инчи x 4,1 инчи кога е затворена, само 0,39 фунти, оваа кутија за накит за патување е пренослива и лесна и лесно се носи во чантата или багажот. Погодно е за патувања, патувања, викенд патување или службено патување. ●Одлична Услуга●ви обезбедуваме консултации по продажбата 24 часа на ден . Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер. ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата персонализирана кутија за накит е шик подарок за вашата сопруга, девојка, сестра, мајка или ќерка на нејзиниот роденден или како подарок за годишнина. ●Мултифункционална кутија●горниот капак има три куки и еластичен џеб за складирање и заштита на ѓерданот. Постојат две отстранливи плочи за поделба и држачи за прстени на дното. ●Пренослива Кутија за Накит за Патувања q 4,1 инчи x 2,3 инчи x 4,1 инчи кога е затворена, само 0,39 фунти, оваа кутија за накит за патување е пренослива и лесна и лесно се носи во чантата или багажот.

Други карактеристики

Најдобри понуди