.

.

Kams Smart LED Лента СВЕТЛА 40FT 5050 RGB LED Лента Светла Боја Менување На Музиката Синхронизација LED Светла СО 44-Клучни Далечински &засилувач; 12v UL Наведени Адаптер За Домашна С?

Kams Smart LED Лента СВЕТЛА 40FT 5050 RGB LED Лента Светла Боја Менување На Музиката Синхронизација LED Светла СО 44-Клучни Далечински

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

1 Ве молиме проверете дали површината што имате намера да ја залепите светлината е чиста, рамна и сува. Стрелките на светлата на лентата треба да бидат поврзани на истата линија. Ако не, нема да успее. Не ја превртувајте светлината кога користите. Исечете ја светлината на ознаките за сечење. Ве молиме, прво проверете дали е исклучено напојувањето, а потоа исечете ја светлосната лента. LED ЛЕНТА СВЕТЛА 40 FT RGB 5050 Led Диоди прават добри перформанси во осветленоста и бојата. Лед светлото ОД 40 стапки/12 метри Е доволно долго и идеално за спална соба, кујна, забава, божиќна декорација итн. Оваа светлина ви нуди живописен амбиент на осветлување со повеќе од 16 милиони бои. СВЕТЛАТА СО ЛЕНТА ЗА ПРОМЕНА НА БОЈАТА можат веднаш да ја променат бојата, осветленоста и брзината на трепкање со користење на далечинскиот управувач за ДА НАПРАВИТЕ сами различни омилени режими за украсување на вашиот дом, забава во затворен простор или специјални фестивали како Денот на Вљубените. ФУНКЦИЈА ЗА СИНХРОНИЗАЦИЈА НА МУЗИКА ЛЕД-лентите ја обезбедуваат популарната функција за синхронизација на музиката, дозволувајќи им на вашите светла да трепкаат и трепкаат заедно со вашите мелодии. Вграден високочувствителен микрофон, ЛЕД светлосната лента ќе се синхронизира со амбиенталната музика или ракоплескањето.

Други карактеристики

Најдобри понуди