.

.

3DROSE честитка за честитки црвени и црни карирани проверки, 6 x 6 “

3DROSE честитка за честитки црвени и црни карирани проверки, 6 x 6 “

DEN 161.92

Количина на стоки
Тековен

Акции со тешки картички со празен ентериер Може да биде потребна дополнителна поштарина. Картите се искривени за лесно преклопување. Поздрав картичка. Поздрав картичка. Овие празни картички се изработени од акции со тешки картички што овозможуваат бесплатно пишување. Картите се искривени за лесно преклопување и доаѓаат со бели коверти. Купете го како оригинален подарок за вашата сакана или чувајте го за себе да уживате како меморија.

Други карактеристики

Најдобри понуди